piątek, 2 grudnia 2011

zadziwiająca rzeczywistość .

Nie wiem o czym pisać. Moja piątkowa nauka nie wyszła. Przesiedziałam cały ten czas przy komputerze. Bez powodu wpatrywałam się w monitor, myślami byłam gdzieś indziej, w lepszym świecie. Dzisiejszy dzień jest w ogóle jakiś inny niż wszystkie. Cały czas myślę o jednej osobie. Chyba ślepo się zakochałam. ^^

Wczoraj późno się położyłam, nie mogłam zasnąć. Zaczęłam się wpatrywać w sufit i nagle przed oczami zaczęły mi przelatywać dziwne sytuacje, które już się zdarzyły, albo zdarzyć się miały. To było takie dziwne uczucie, ale za to fajne. Rzeczywistość coraz bardziej mnie przeraża. Chciałabym poznać osobę, której mogłabym wszystko powiedzieć, szczerze z nią pogadać i jej bezgranicznie ufać. Ale to tylko takie marzenia! A szkoda... Moi przyjaciele coraz bardziej mnie zadziwiają, boję się powierzyć im jakąś tajemnicę.
 
Rzeczywistość jest czasami przerażająca... często lubię się od niej odłączyć.
Koniec już tego mojego narzekania. Idę się położyć z moimi myślami ^^ Włożę słuchawki w uszy i posłucham trochę muzyki, może mi przejdzie.
 Dobranoc ;*

7 komentarzy:

 1. Jak dobra muzyka ,to na pewno przejdzie :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem jak to jest, mnie też wiele przyjaciół zawiodło, ale na szczęście zrozumieli swój błąd, może z Twoimi będzie tak samo. A z tą rzeczywistością to jest prawda i tyle, jest chwilami tak przerażająca, że już lepiej w ogóle żeby jej nie było. Ale to niestety jest niemożliwe. Będzie dobrze, zobaczysz ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy obrazek to moja tapeta na tel :3

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja lubie moje rozmyślenia , jednak te 'najgłupsze' to ciągłe zamartwianie się ' co by było gdyby ' ale ja je lubię . co by zdarzyło sie gdybym zrobiła jeden krok do przodu zamiast stać w ciągłym bezruchu ^^ .

  OdpowiedzUsuń
 5. także lubię uciec od rzeczywistości poprzez muzykę!:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)