poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Wróciłam z nową osobowością

Hej kochani,
Od ostatniego wpisu minęło sporo czasu, a także dużo się wydarzyło. Trochę odpoczywałam, trochę pracowałam. Jednak każdą wolną chwilę wykorzystywałam na spędzenie czasu na wsi. Jestem zadowolona z wakacji u babci. Bardzo się zmieniłam po tym pobycie, mam nadzieję, że inni też to zauważą. Poznałam tam nowych ludzi, poznałam sposób życia innych nastolatków. Stałam się bardziej wyrozumiała. Doznałam też smutnych przeżyć, ale dzięki nim, nauczyłam się je zwalczać w bardzo prosty sposób. Bardzo zżyłam się z moim kuzynostwem, a także ich znajomymi. Czasami mam wrażenie, że wolę ich bardziej niż znajomych w mieście. Już wiem, że najlepszym lekarstwem na nudę czy zły humor, będzie spotkanie z tamtymi ludźmi. Nieraz dziwiłam się im, że potrafią wywołać na mojej twarzy uśmiech, kiedy miałam niezłego doła. W te wakacje sporo się nauczyłam, mam nadzieję, że o tym nie zapomnę.

Dzisiejsza notka po długiej nieobecności, jest trochę w innym wydaniu. Tak jakby podsumowanie moich wakacji, a raczej tego czego się nauczyłam. Zawsze myślałam, że osoby mieszkające na wsi to zwykli prostacy, ludzie bez poczucia humoru. Teraz jednak odkryłam w nich prawdziwych przyjaciół.

A co do bloga, to sporo o nim myślałam. Prawie każdego dnia. Brakowało mi go, gdy cierpiałam na nudę, czy byłam ciekawa, co słychać u innych. Teraz wracam z nowymi pomysłami, nowym zaangażowaniem. Postaram się prowadzić go już systematycznie i bardziej ciekawie. Jednak ten tydzień jeszcze odpuszczę sobie blogowanie, bo jadę do babci. Znowu ... Mogę się założyć, że gdy będzie trzeba wrócić już do miasta, do tej szarej codzienności, będę płakać za nimi. No dobra. Kończę. Napiszę 3 września, a może troszkę wcześniej.
31.05.12r.

13 komentarzy:

 1. ładne zdjęcie :D

  Zapraszam do mnie na konkurs, na najładniejszy nagłówek :
  http://fashion-style-viola.blogspot.com/2012/08/konkurs-na-nagowek.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Mieszkam na wsi i moi znajomi nie różnią się od tych których poznałam w mieście. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim razie czekamy na Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, liczę że napiszesz coś wcześniej ;)

  Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie, że znowu będą pojawiać się posty :)
  fajne zdjęcie !

  OdpowiedzUsuń
 6. do zobaczenia we wrześniu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się że wakacje ci się udały :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)