poniedziałek, 16 lipca 2012

Giżycko cz.1

Hej,
Właśnie wróciłam z Częstochowy. Rodzice pojechali załatwić kilka spraw, więc skorzystałam z okazji i pojechałam z nimi. Nie wiem dlaczego, ale uwielbiam oglądać kamienice, uliczki i w ogólnie wszystko w dużych i nieznanych mi miastach. Kupiłam sobie nawet maskotkę! Haha, kolejna do kolekcji, tym razem padło na bajkową gwiazdę. Może zgadniecie co to? Pokażę ją innym razem, bo dziś kolejna porcja zdjęć.

W Giżycku spędziliśmy dwa dni. To znaczy dojeżdżaliśmy sobie samochodem, bo z naszej miejscowości było 3,5 km do tego miasta. Pierwszy raz jak byliśmy, to w ogóle nie mogliśmy się połapać co gdzie jest, ale powoli wszystko się znalazło. Wyszło w końcu tak, że wykupiliśmy sobie dwu-godzinny rejs po jeziorze Niegocin i Kisajno. Było bardzo fajnie, oprócz ulewnego deszczu, który złapał nas w drodze powrotnej. Potem poszliśmy na obiad i zwiedziliśmy Wieżę Ciśnień. Drugi dzień przeznaczyliśmy na zwiedzanie. Zobaczyliśmy Twierdzę Boyen, cmentarz z II wojny światowej, sanktuarium św. Krzysztofa.
zdjęcia podzieliłam na kilka postów, bo jest ich całkiem sporo - 
- teraz zdjęcia z rejsu i kilka na lądzie :)
te wysokie drzewa bardzo mi się spodobały :)
takie tam chmury burzowe :D
hehe .. suszenie skrzydełek :)
Na dziś mam jeszcze kilka obowiązków do zrobienia, więc jak czas pozwoli to wieczorkiem dodam jeszcze notkę. Idę teraz sprzątać pokój. Pa :*
PS. Jeśli zauważyliście zmianę ramek wokół zdjęcia to się nie dziwcie. Zaokrąglenie ucinało mi czasem ważny kawałek zdjęcia. Chyba czarna oprawka zostanie na dłuższy czas. Przepraszam za długą notkę i mam nadzieję, że choć niektórzy doczytają do końca, a nie obejrzą tylko zdjęcia :)

6 komentarzy:

 1. O Giżycko znajome miejsce właśnie dzisiaj z niego wróciłam. Spędziłam tam 6 dni ;)
  Ale fajnie, że pływałaś statkiem, mi niestety się nie udało bo zaczął padać deszcz i nie było sensu pływać po jeziorze. A potem jakoś nie było czasu.

  A widziałaś obrotowy most ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widziałam :) trafiłam nawet na moment, kiedy go otwierano i nakręciłam sobie filmik ^^

   Usuń

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)