niedziela, 27 listopada 2011

pieski ;(

Hej,
Niedawno wróciłam ze schroniska. Było fajnie. Najpierw trochę zamiatałam liście z Izą, a potem dostałyśmy dwa słodkie szczeniaczki, żeby wziąć je na spacer. Pieski trafiły do schroniska z powodu dużych poparzeń. Jakiś potwór podpalił te psiaki. Ja nie rozumiem jak można coś zrobić szczeniaczkowi, czy psu! To jest chore!

Dzisiaj pierwszy raz byłam w środku schroniska. Szczerze wam powiem, ale łzy mi się w oku kręciły. Tak mi szkoda było tych wszystkich zwierząt. Jakbym tylko mogła, to wszystkie bym zaadaptowała i się nimi opiekowała. Kiedy oglądałam psiaki i je głaskałam, to w ich oczach można ujrzeć coś innego, niż w oczach naszego pupila. Widać, że czują strach, tęsknotę i chciałyby mieć prawdziwy dom. Muszę porozmawiać z mamą, czy zaadoptujemy jakiegoś pieska, bo mój już się trochę stary robi, biedak ;(
U nas w Polsce psy w schroniskach mają luksus! W niektórych krajach te zwierzęta cierpią! W telewizji nieraz pokazują jak są traktowane zwierzęta. Są trzymane po kilka w małych klatkach!
 
Ludzie naprawdę nie mają serca! Jak tak można?
Idę się ubrać, bo zaraz na tor z dziewczynami. Pewnie będzie super zabawa jak wczoraj. Postaram się jeszcze napisać. Później Iza prześle mi zdjęcia z dzisiaj, to może dodam jakieś?
Pa ;*

3 komentarze:

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)