poniedziałek, 30 grudnia 2013

we say goodbye to the year 2013

Cześć,
Już jutro zakończymy ten rok. Jak to szybko zleciało. Pamiętam jak niedawno żegnałam się ze swoją starą klasą w gimnazjum, jak zaczynały się wakacje, jak pierwszy raz weszłam do nowej szkoły. W sumie ten rok nie był jeszcze taki zły. Poznałam bardzo wielu sympatycznych ludzi, jak i tych fałszywych, którzy nauczyli mnie nie popełniać więcej tych samych błędów. Zmieniłam trochę swój styl, jak i charakter. Polepszyłam sobie kontakt z rodzicami. Nauczyłam się doceniać to co mam, bo przecież inni nie mają nawet nic. Stałam się wyrozumiała dla innych ludzi. Przestałam oceniać ludzi po wyglądzie, choć czasami zdarzy mi się powiedzieć kilka ostrych słów na kogoś, kogo minę na ulicy. 
Jednak są rzeczy, o których nie chcę pamiętać, czyli ta druga strona medalu. Są też rzeczy, o których nie chciałabym tutaj wspominać, wolę zostawić je dla siebie. Podsumowując, ten rok był wspaniały, chociaż liczę, że nadchodzący 2014, będzie o niebo lepszy. 

Sylwester

Wiem, że już tutaj nie zajrzę w starym roku, dlatego wszystkim moim czytelnikom, jak i tym odwiedzającym życzę Szczęśliwego Nowego Roku, aby był lepszy od starego. Oczywiście spełnienia marzeń, a przede wszystkim nieugiętego dążenia do wyznaczonych przez siebie celów. Trzymam także kciuki za Wasze postanowienia noworoczne! O! Udanej zabawy sylwestrowej!
Happy New Year! <3


I jeszcze kilka inspiracji związanych z Nowym Rokiem. Bo przecież każdy kojarzy go z szampanem, kolorowymi fajerwerkami, niecodziennymi stylizacjami, świetnym humorem i niezapomnianymi wrażeniami. :)
fajerwerki
szpan
I get goosebumps ☺️2014 please be good

Chciałabym zrealizować tyle rzeczy, mam nagle masę pomysłów, ale czy podołam? Myślę, że po Nowym Roku wrócę z jeszcze większym zapałem niż dotychczas. Ale oczywiście nie myślę tu tylko o blogu, bo przecież jest jeszcze szkoła, obowiązki, pragnienia i marzenia. Jednak na razie o tym wszystkim nie myślę, chcę cieszyć się chwilą i z uśmiechem na twarzy doczekać Nowego Roku! :)

6 komentarzy:

 1. życzę powodzenia w realizowaniu tych rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego nowego roku! :D
  Obserwuję :)
  princess-kaari.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego Nowego Roku ! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Też poznałam kilka fałszywych osób, nie martw się najlepiej nie zwracać na nie uwagi i tyle. :) Obserwuję i proszę o klik w baner sheinside http://w-moimstylu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne stylizacje :) mam nadzieję że pobawiłaś na sylwestrze;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)