środa, 18 grudnia 2013

tak zwyczajnie

Cześć,
To tylko jeszcze dwa dni! Ostatnio w szkole jest całkiem spoko, kilka świątecznych dekoracji pozwala przypomnieć o zbliżających się Świętach. Oceny są w połowie wystawione, dzisiaj miałam jeszcze dwa sprawdziany. O! I jutro piszę z przedsiębiorczości, i będę mogła powiedzieć nauce DOŚĆ w tym roku! Szkoda tylko, że nauczyciele nie dają za wygraną i zaraz od Nowego Roku czeka nas ciężka praca. Niektórzy tak wybiegli w przyszłość, że sprawdzian mamy zapowiedziany na po feriach, czyli na początku lutego. :o Myślę, że w wolne dni uda mi się trochę przygotować do niektórych zapowiedzianych prac. :)

Nie przedłużając! We wtorek zrobiliśmy wigilię klasową. Co prawda, atmosfera była nieco sztywna. Jak to w nowych klasach bywa, porobiły się grupki. Hmm... Ciekawe kiedy doczekam się zżytej klasy? Tęsknię za starą <3 Przy okazji zrobiliśmy też losowanie i prezent jaki dostałam to świecznik - klatka

Wczoraj chyba? Tak, wczoraj. Było takie śliczne niebo, że nie mogłam się od niego oderwać. Od razu dorwałam aparat, żeby zrobić jakieś zdjęcie. Bo przecież rzadko się zdarza, żeby grudniowe niebo przybierało takie barwy. :)

Jutro muszę skoczyć do fotografa i wywołać kilka zdjęć. I jeszcze muszę popakować prezenty. I posprzątać. I w ogóle tyle planów na jutro, a święta tuż tuż. 
Do napisania :*

8 komentarzy:

 1. Ty musisz popakowac, a ja... kupic :) Buziaki, zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękno niebo :3 W ten wtorek pisałam spr. z matematyki, a na początku stycznia mamy już kolejny+historia. Super!

  manuelaa-nela.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja klasa za to jest cudowna, wszyscy się kochają ;) Prezent świetny! Widziałam już coś podobnego na kilku blogach i sądzę, że to fajne rozwiązanie na udekorowanie wnętrza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej !
  Masz bardzo ciekawy blog. Chciałam Cie zaprosić na mój blog. Jeśli tylko chcesz możemy dodać się do obserwowanych. Pozdrawiam http://jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niebo cudne :) Sama lubię obserwować "moje" z balkonu :) A świecznik jest naprawdę śliczny!

  Zapraszam do mnie, http://blogdzielonyprzez2.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)