piątek, 21 grudnia 2012

Wigilia klasowa

Hejka,
Dzisiaj miałam Wigilię klasową. Było mega! Może Wam opowiem wszystko po kolei? No to tak, ogólnie bym dzisiaj prawie zaspała, ale to nic. Od 8 zaczęliśmy wigilię, najpierw składanie życzeń, potem konsumpcja naszych dań. Moje babeczki wszystkim smakowały. Fuck Yea! :D Później wszyscy się rozbawili na maxa i była niezła sesja zdjęciowa, każdy każdemu robił zdjęcia i każdy z każdym miał zdjęcie. A oto co wyprawialiśmy w sali, nasz wychowawca to, aż nie wierzył w to co widzi. :)
Później poszliśmy na przedstawienie, a po zakończeniu wybraliśmy się na tor i kręgle. Droga tam była bardzo zabawna. Cały czas wygłupy z chłopakami i dziewczynami. Dziwne rozmowy i zachowania. Tak, to tylko spędzanie czasu z moją klasą. :D Jazda na lodowisku także nie obyła się bez zdjęć i śmiechu. :))
Paczajcie ;3
Nie pytajcie co chciałam zrobić, tylko rzuciłam się na lód xD
To była ostatnia wigilia w tym składzie. Będzie mi brakować tych ludzi. Jednak ostatnie 6 miesięcy na pewno wykorzystamy jakoś wspólnie. Szkoda, że dopiero w trzeciej klasie tak naprawdę się zgraliśmy. :) Gdy dostanę resztę zdjęć, na pewno jeszcze coś pokażę. 
Jutro zostaję chyba w domu i zabiorę się za ostatnie przedświąteczne porządki. Może zrobię lekcje, aby mieć spokój na całe święta. Pomyślę też nad udekorowaniem mojego pokoju, zrobię jakiś tajemniczy nastrój. ;3 Kończę. 
Papa ;*

11 komentarzy:

 1. u mnie wigilia podobnie, też zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne zdjęcia :)
  Widać, że mieliście dobry ubaw ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. O jak fajnie z tymi zdjęciami :) Super wyszły, takie pamiątki najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zaraz zaraz, przed chwilą widziałem te zdjęcia na blogu Darii :) wow, nie wiedziałem że się znacie haha świat jest malutki ♥! Ostatnie zdjęcie powala :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wypady na lodowisko sa najjjlepsze! ;) Pozdrawiam i zapraszam na nową notkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne zdjęcia.
  zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Łooo... Właśnie zdałam sobie sprawę jak bardzo brakuje mi wigilii klasowych! Fajnie, że chociaż mam po nich super wspomnienia ;)

  Wesołych Świąt! :*

  OdpowiedzUsuń
 8. jak tak patrzę to masz mega pozytywną klasę :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)