wtorek, 3 lipca 2012

wakacyjny flirt, burza i inne zjawiska ^^

Siemka!
Dopiero teraz do Was piszę, bo do tej pory w moim mieście była straszna burza i musiałam wyłączyć kompa. Przez niecałe dwie godzinki grzmiało i błyskało się, a przy tym ulewny deszcz.
Może po kolei ... 
Pewnie ciekawi Was tytuł. To tak spotkałam się z Agatą i pojechałyśmy nad Zalew. Rozłożyłyśmy się na plaży i poszłyśmy się trochę ochłodzić w wodzie, była nawet czysta. Potem się położyłyśmy na ręcznikach. Koło nas siedzieli trzej goście i jeden z nich co parę minut do nas się przysuwał. Aż w końcu zagadali. No i przyszli bliżej i tak gadaliśmy. My z Agatą już nie mogłyśmy wytrzymać ze śmiechu. Chyba wzięły nas za jakieś starsze. :D Następnie powrót znad zalewu rowerami w czasie burzy. Dobrze, że nie zaczęło padać. I tak zatrzymałyśmy się u kogoś na podwórku, bo był strach jechać. Moja mama dopiero potem pod nas podbiła samochodem i jakoś zapakowałyśmy rowery i wróciłyśmy do domu. Ale tego dnia nie zapomnę. Chyba najlepszy w te wakacje.
jakieś wygrzebane starocie :)
Dobra kończę, bo chyba kolejna burza się zbliża. Jutro odpowiem na komentarze. I z góry soreczka za długą notkę. Dobranoc :*

6 komentarzy:

 1. Piękny zachód słońca ♥

  Jestem twoją obserwatorką i liczę na to samo ;**
  www.toosweetcookies.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę , że miałyście udany dzień :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha :D Świetnie miałyście przeżycia . Xd
  Pamiętam jak na rozdaniu nagród jacyś kolesie pytali się mojej koleżanki skąd jest itp. Popłakałam sie ze śmiechu ^^

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)