poniedziałek, 18 czerwca 2012

Pierwsza recenzja :)

Hej,
Dzisiejszy dzień był nawet udany. Zdarzył mi się mały natłok spraw i obowiązków, ale wszystko udało mi się zrealizować. Teraz planuję gdzieś wyjść, ale najpierw mam dla Was notkę. Ostatnio skończyłam książkę i postanowiłam dodać, pierwszą na tym blogu, recenzję książki. Może Wam się spodoba. :)
"Bestia" Alex Flinn
„Bestia“ to współczesna wersja baśni „Piękna i Bestia“. Na podstawie książki w 2010 roku powstał film w reżyserii Daniela Baranza. W rolach głównych zagrali: Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens i Maty-­‐Kate Olsen. Książka ja najbardziej mnie wciągnęła i skończyłam ją w niecałe dwa tygodnie. W tej lekturze możemy zauważyć realia XXI wieku, tzn. laptopy, myspace i czaty internetowe, metro, limuzyny, XXI-wieczna pogoń za sławą i sukcesem zawodowym. 
Książka opowiada o chłopcu, który był w szkolę gwiazdą i nie zwracał uwagi na ludzi z niższej półki. Chodził z najlepszymi dziewczynami w szkole. Dla niego liczył się tylko wygląd zewnętrzny i pieniądze. Na szkole bal przyszedł ze swoją dziewczyną, jednak wcześniej zaprosił dla śmiechu brzydką i nędzną dziewczynę. Ona okazała się wiedźmą i zamieniła go w bestię. Warunkiem zrzucenia tego czaru było poznanie prawdziwej miłości. Czy mu się uda? Czy zacznie oceniać ludzi po charakterze i okazywanych uczuciach, a nie po wyglądzie? Czy zdobędzie prawdziwych przyjaciół? Zachęcam Was do przeczytania tej książki i może ktoś wyciągnie z niej wnioski? 
Bestia - Alex Flinn
Mam nadzieję, że ktoś przeczyta całą notkę. Idę posprzątać pokój i wychodzę :P LINK do notki z pytaniami, zapraszam :)

5 komentarzy:

 1. Bardzo podobał mi się film na jej podstawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczaki , muszę ją przeczytać ;DDD

  OdpowiedzUsuń
 3. ja przeczytam jak bede miala troche wolnego czasu :)
  Zapraszam do mnie w wolnej chwili ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej ! Hahah ;D
  Otagowałam Cię ;D
  http://walnijsmajla-malinka.blogspot.com/2012/06/hej-zostaam-otagowana-przez-ole-zabawa.html

  LOLS

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak tylko skończę czytać cykl dom nocy to przeczytam tę książkę.Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)