piątek, 10 lutego 2012

Filmowo : )

Zamierzam obejrzeć jakiś film, tylko nie wiem co. Może dzisiaj jakaś komedia? Jedno wiem, że dzisiejszy wieczór poświęcę na uzupełnienie lekcji i obejrzenie kilku filmów. Właśnie przeglądam różne strony z filmami i chyba się zdecyduję na film 'Supersamiec'. Kiedyś już go oglądałam, ale nie zaszkodzi sobie przypomnieć.
Opis filmu:
Evan jest słodki, bystry i ogólnie dosyć przerażony. Seth to ordynarny, arogancki i nieprzewidywalny osiemnastolatek, którego myśli krążą nieustannie wokół płci przeciwnej. W filmie oglądamy ich chybione próby nawiązania kontaktu z dziewczętami w trakcie jednej z tych pełnych paniki nocy... tej okropnej, upokarzającej nocy, której pamięć czcimy potem przez całe życie. 
Kilka scen z filmu:
W zasadzie nie wiem, czy film jest godny polecenia. Dla niektórych może być fajny, a dla innych nudny. Jeśli chcecie to oglądajcie. Poczekam aż się załaduje i szykuje się seansik filmowy ^^ Jutro może skoczę na miasto, upatrzyłam sobie fajne bluzki. Dobranoc ;*
PS. Dzisiaj zakończył się konkurs fotograficzny i zgłosiło się tylko 5 osób, więc nie został on zorganizowany. Myślę, że w najbliższym czasie zorganizuję rozdanie bez żadnego konkursu itd. Sorki dziewczyny, które się zgłosiły za kłopot : )

8 komentarzy:

 1. nie oglądałam filmu :)
  Jeli chodzi o komedie to polecam Kac Vegas i Kac Vegas 2, świetne ^^
  POzdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny film.
  Miło będzie jak wpadniesz do mnie..

  OdpowiedzUsuń
 3. film nie wydaje sie az taki zly :))

  dziekuje ;* bardzo mi milo ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. mam pytanie nie do notki : gdzie kupiłaś czapkę, którą masz na avatarze? :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)