czwartek, 17 listopada 2011

'Kolacja dla palantów'

Hej,
Nareszcie odzyskałam komputer! Taak! Jestem tak szczęśliwa, bo przecież dzień bez komputera, to dzień stracony. Dzisiaj pisałam sprawdzian z fizyki, który wypadł nawet nieźle. A do tego sprawdzian z chemii, pewnie piąteczka, i niezapowiedziana kartkówka z polskiego - też się trafi pozytywna ocena. Muszę poprawić kilka ocen i wziąć się za naukę.
Nie mam żadnych zdjęć, aby wstawić. W sobotę idę z Izą na miasto po prezenty dla dziewczyn, to po drodze wskoczymy do parku i zrobimy kilka fotek, jeśli tylko pogoda dopisze. ; ) Mam zamiar obejrzeć jakiś film ... tylko jeszcze nie wiem jaki. Znalazłam przed chwilą jakąś komedię 'Kolacja dla palantów' - komedia. Hmm ... chyba się skuszę.
Tutaj możecie obejrzeć ten film CLICK ; ) Szkoda, że jest z napisami ; (
Krótki opis filmu:
Film przedstawia historię grupy przyjaciół mających dość nietypowe hobby. Otóż organizują oni cotygodniowe przyjęcia, na które zabierają ze sobą najbardziej beznadziejnego towarzysza na jakiego trafili w mijającym tygodniu. Wszystko idzie dobrze, aż do momentu, kiedy do stołu zasiada z nimi człowiek wyjątkowo głupi, potrafiący zniszczyć życie każdej osoby, z którą przebywa, w ciągu kilku minut. 

Może was zachęci do obejrzenia. Zabieram się do oglądania, tylko napisze szybko opis weekendu na angielski ^^
Do następnej notki ;*

3 komentarze:

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)