środa, 6 listopada 2013

Alone

Cześć,
Hmm... Czy Was też dołuje ilość materiału w szkole do nauki? Bo ja naprawdę sobie nie radzę! Wczoraj uczyłam się od godziny 16 do 23 i jeszcze brakowało mi czasu. Znacie może jakiś sposób, żeby to jakoś ogarnąć? :)

Wiecie, od jakiegoś czasu mam naprawdę dziwne samopoczucie. Czuję się taka opuszczona, samotna. Przychodząc do domu ze szkoły siadam od razu do lekcji, a kiedy mam wolny czas i ochotę, a także potrzebę porozmawiania z kimś, nagle nie ma nikogo. Nie wiem co się dzieje, czy mam napisane na czole 'Zostawcie mnie w spokoju?'. Przyjaciółka też do mnie nie pisze, nie dzwoni. Chyba już zapomniała, że istnieje ktoś taki jak ja. Byłyśmy umówione w zeszły weekend, ale było święto i niestety nie znalazła czasu. A Ewa? Byłam u niej w sobotę i nawet się nie odezwała do tej pory. O co chodzi? Pewnie zaproponowalibyście, żebym zadzwoniła do kogoś. Jednak to ja zawsze do wszystkich pisałam, nikt się do mnie pierwszy nie odezwał. Dlatego nie piszę, nie dzwonię do bliskich. Zobaczę w końcu kto tak naprawdę o mnie pamięta. 
My one reg­ret in li­fe is that I am not so­meone el­se.
Dobrze, że dzięki znajomym ze szkoły udaję mi się pokazać uśmiech na twarzy. Choć tak naprawdę jest on nieszczery, bo w środku czuję rozdarcie, a myślami jestem gdzie indziej. To samo wieczorami, mam milion myśli na minutę, a co najgorsze, to nie wiem o czym myśleć.
Pisze tego posta już godzinę czasu i nie wiem czy go skończyć, czy zacząć pisać jeszcze więcej. Ale kończę. To wszystko na dziś. Szkoda tylko, że w realu nie mam z kim porozmawiać na ten temat, to takie bezsensu.
Muszę jutro wcześnie wstać, bo idę przed lekcjami z kolegami na taki niby spacer. Przydałoby się oderwać od rzeczywistości. Dobranoc i do napisania :)
Co tam u Was słychać? :)

6 komentarzy:

 1. u mnie tez mega duzo nauki w szkole..

  OdpowiedzUsuń
 2. Zobaczysz, ze wszystko ladnie sie ułozy :) 3mam kciuki ;* Buziaki, zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karolinko TWOJA KLASA CIĘ KOCHA ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha <3 kto Ty ? :p
   ja Was też i to tak bardzo <3

   Usuń
 4. bardzo przyjemnie tu u Ciebie :)
  + w wolnej chwili zapraszam do siebie, zachęcam też do obserwowania - odwdzięczę się :)
  http://free-to-be-myself-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!
Odwiedzam wszystkie blogi komentujących, więc nie musisz zostawiać linku do bloga :)